9 trików na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało i aby twoja i towarzyszki satysfakcja z seksu była o wiele większa.

Przedstawiam kilka prostych porad, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania wykazały, że kontakt cielesny aktywizuje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słoneczne obniża poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz popęd seksualny. Solarium też daje takie wyniki.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz troskliwy. Stwierdzili oni, że filmy romantyczne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o dziesięć %. Największym twoim problemem będzie wyszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie usnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa przypływa więcej krwi.

5. Pij ekstrakt z owocu granatu
Na co dzień konsumuj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, cialis tanio
iż owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie wzmacnia przepływ krwi do penisa – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej przykre niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeśli facet konsumuje za mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. W takim razie powinno się włączyć do jadłospisu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może prowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie udowodniło, że już dwa papierosy mogą sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych negatywnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra