Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Seks, który w większości przypadków jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 demonów to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, erekcja,kamagra rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te schorzenia można leczyć farmakologicznie, przeważnie lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Są także domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Podobno wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, lecz tych kilka chorób może spowodować, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o sposobach usuwania ich, jeśli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez drobnoustroje, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większość infekcji dróg moczowych rozpoczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz viagra tanio z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują infekcje, na ogół znajdują się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeżeli spożywasz za mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołów prostaty lub kamienie nerkowe również zwiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.