Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszą erekcję

Znanych jest kilka prostych metod, pozwalających osiągnąć silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco mocna albo jeśli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz parę rad dla siebie.

Podajemy ci parę prostych rozwiązań, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady z pewnością ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego tadalis zmniejszenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. W żółwim tempie oraz stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do penisa w czasie stosunku. Jeśli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś grubasem to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przysparza się także do chorób układu krwionośnego. Ten stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – odchudzaj się.