Xtrasize – pigułki na zwiększanie członka

Xtrasize to tabletki, jakie zajmują sprawić, iż penis zyska na długości i grubości. Grają na myśli poprawy przepływu krwi oraz zwiększenie chłonności ciała jamistego, z którego zrobiony jest silny penis. Dzięki temu długość i grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze rezultaty są pojawić się po kilku dniach oraz powinna obecne żyć zdrowsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 dobrych do połknięcia kapsułek oraz wystarcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można dostać wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na dole znajdziesz baner dzięki któremu pozwalasz Xtrasize w łatwiejszej cenie.

Xtrasize – jakie rezultaty można dojść po terapii

Tabletki na powiększanie penisa Xtrasize powinny w pierwszym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o prawie 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez inne 2mc jest spowodować, że penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera wyłącznie naturalne składniki. Trudno zlokalizować na karcie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które traktowane są z lat”.

Głęboko na podstronach znajdujemy informację, iż w sklep tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto i l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest pewny?

Preparat ten stał zbadany i zbliżony do zakupu na gruncie Unii Europejskiej. Jest jakieś dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co wysoce – przeszukując internet w dążeniu opinii o tych tabletkach nie natknęliśmy się na dane informujące o pojawieniu się jakichś większych efektów ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki zawierają w bliskim składzie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się efektów ubocznych stanowi ogromnie bardzo ograniczona.

Xtrasize promocja

zytax tanio

Vigrax tanio