Untoxin – Czujesz się wiecznie wykończony i niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w postaci kapsułek. Materiał ten dany jest do łączenia w stanach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie pewno być wynikiem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Dokonuje się obecne na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji łatwej i olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego działają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co dokonuje się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy wyrywać w trakcie czy po posiłku, popijając wielką liczbą wody. 

Pierwsze efekty używania preparatu Untoxin można zaobserwować zaraz po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego odczuwania. 

Należy dbać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergię na jakiś jego składnik.

Suplementy diety winnym być chronione w temperaturze domowej w sposób ważny dla maleńkich dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem oraz życiem wilgoci. Produkt dany stanowi dla osób dorosłych. Suplement diety nie pewno być używany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax

Follixin tanio