African Mango 900 – Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów wypróbuj efektywny środek African Mango 900!

African MANGO to czysty suplement diety łatwy w stron kapsułek. Artykuł ten zarządzany jest dla osób odpowiedzialnych, które zmagają się z tuszą i chcą zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do przyjmowania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli wagi ciała.

Podstawowym składnikiem produktu jest olejek z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał popularność w Stopniach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, przechodzących na punkcie udokumentowanie jego efektywności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest potężnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa istotną wartość w toku odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zaopatrzony w formulacji produktu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i ochronę wagi. Składnik ten jednocześnie działa dodatnio na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

Skład:

W zespole suplementu diety African MANGO znajdują się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając sporą dawką wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do potwierdzenia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najciekawszego rezultatu należy stosować tabletki w trakcie czy bezpośrednio po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (okresowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przechodzić niezbędnej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

AfricanMango900

bioveliss tabs

Breast-Fast