TriApidix300 – Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Przetestuj ten niekonwencjonalny środek juz dziś!

Suplement TriApidix300 dany stanowi dla osób odchudzających się, które wymagają pozbyć się niepotrzebnych kilogramów i utrzymywać wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz cieszy, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga więcej w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z młodej herbaty 55% EGCG, wyciąg z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zamknięte w owocu to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno pracować się tak, jak poradził lekarz lub razem z wieściami widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do jedzenia w ciągu dnia to dwie kapsułki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy nauczyć się z myślą ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na każdy składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy zadawać w czasie ciąży oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy przestrzegać w tle ważnym dla niemowląt. Przed przyjęciem należy zobaczyć datę pozycji na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do użytkowania w procesu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być przeprowadzane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix 300

Ultra Slim